Фильтр FN3359-800-99 Фильтр FN3359-800-99
FN3359-800-99
устройства защиты
Технические характеристики
Фильтр FN3359-800-99
Технические характеристики:
Applications: General Purpose
Approval Agency: cURus, ENEC
California Prop 65: Warning Information
Configuration: Three Stage
Current: 800A
ECCN: EAR99
Filter Type: Three Phase (Delta)
Frequency - Operating: DC ~ 60Hz
HTSUS: 8536.30.8000
Moisture Sensitivity Level (MSL): Not Applicable
Mounting Type: Chassis Mount
Operating Temperature: -25В°C ~ 100В°C
Package: Tray
REACH Status: REACH Unaffected
RoHS Status: RoHS Compliant
Series: FN 3359 ->
Termination Style: Terminal Post
Voltage - Rated AC (Phase to Ground/Neutral): 300V
Voltage - Rated AC (Phase to Phase): 520V
Также на сайте zapadpribor.com представлено другие фильтры и похожее оборудование.
Основные характеристики фильтра FN3359-800-99 : FN3359-800-99Filters/ Power Line Filter Modules Трехфазный (треугольник) сетевой фильтр EMC / EMI 800A AC DC ~ 60 Гц Трехступенчатый клеммный столб