Трансформатор F24-045-C2 Трансформатор F24-045-C2
F24-045-C2
Радиокомпоненты и радиодетали
импортные радиодетали
трансформаторы
Технические характеристики
Трансформатор F24-045-C2
Полное название: F24-045-C2.
Технические характеристики:
Center Tap: No
Current - Output (Max): Parallel 90mA, Series 45mA
ECCN: EAR99
Height - Seated (Max): 23.80mm
HTSUS: 8504.31.4035
Moisture Sensitivity Level (MSL): Not Applicable
Mounting Type: Through Hole
Package: Tube
Power - Max: 1.1VA
Primary Winding(s): Single
REACH Status: REACH Unaffected
RoHS Status: ROHS3 Compliant
Secondary Winding(s): Dual
Series: Split Packв„ў, Class 2/3, F ->
Size / Dimension: 34.93mm L x 28.58mm W
Termination Style: PC Pin
Type: Laminated Core
Voltage - Isolation: 2500Vrms
Voltage - Primary: 115V
Voltage - Secondary (Full Load): Parallel 12V, Series 24V