Трансформатор DPC-56-180 Трансформатор DPC-56-180
DPC-56-180
трансформаторы
Технические характеристики
Трансформатор DPC-56-180
Полное название: DPC-56-180.
Технические характеристики:
Center Tap: No
Current - Output (Max): Parallel 360mA, Series 180mA
ECCN: EAR99
Height - Seated (Max): 41.27mm
HTSUS: 8504.31.4035
Moisture Sensitivity Level (MSL): Not Applicable
Mounting Type: Through Hole
Package: Bulk
Power - Max: 10VA
Primary Winding(s): Dual
REACH Status: REACH Unaffected
RoHS Status: ROHS3 Compliant
Secondary Winding(s): Dual
Series: DPC ->
Size / Dimension: 47.60mm L x 36.50mm W
Termination Style: PC Pin
Type: Laminated Core
Voltage - Isolation: 1500Vrms
Voltage - Primary: 115V, 230V
Voltage - Secondary (Full Load): Parallel 28V, Series 56V