Трансформатор DPC-20-1200 Трансформатор DPC-20-1200
DPC-20-1200
трансформаторы
Технические характеристики
Трансформатор DPC-20-1200
Полное название: DPC-20-1200.
Технические характеристики:
Center Tap: No
Current - Output (Max): Parallel 2.4A, Series 1.2A
ECCN: EAR99
Height - Seated (Max): 34.93mm
HTSUS: 8504.31.4035
Moisture Sensitivity Level (MSL): Not Applicable
Mounting Type: Through Hole
Package: Box
Power - Max: 24VA
Primary Winding(s): Dual
REACH Status: REACH Unaffected
RoHS Status: ROHS3 Compliant
Secondary Winding(s): Dual
Series: DPC ->
Size / Dimension: 41.30mm L x 57.20mm W
Termination Style: PC Pin
Type: Laminated Core
Voltage - Isolation: 1500Vrms
Voltage - Primary: 115V, 230V
Voltage - Secondary (Full Load): Parallel 10V, Series 20V