Трансформатор DP-241-7-10 Трансформатор DP-241-7-10
DP-241-7-10
трансформаторы
Технические характеристики
Трансформатор DP-241-7-10
Полное название: DP-241-7-10.
Технические характеристики:
Center Tap: Yes
Current - Output (Max): 5A
ECCN: EAR99
Height - Seated (Max): 57.80mm
HTSUS: 8504.31.4065
Moisture Sensitivity Level (MSL): Not Applicable
Mounting Type: Chassis Mount
Package: Box
Power - Max: 56VA
Primary Winding(s): Dual
REACH Status: REACH Unaffected
RoHS Status: ROHS3 Compliant
Secondary Winding(s): Single
Series: Two-4-Oneв„ў ->
Size / Dimension: 93.70mm L x 49.20mm W
Termination Style: Solder, Quick Connect
Type: Laminated Core
Voltage - Isolation: 2500Vrms
Voltage - Primary: 115V, 230V
Voltage - Secondary (Full Load): 10V