Трансформатор DP-241-4-24 Трансформатор DP-241-4-24
DP-241-4-24
трансформаторы
Технические характеристики
Трансформатор DP-241-4-24
Полное название: DP-241-4-24.
Технические характеристики:
Center Tap: Yes
Current - Output (Max): 250mA
ECCN: EAR99
Height - Seated (Max): 36.20mm
HTSUS: 8504.31.4035
Moisture Sensitivity Level (MSL): Not Applicable
Mounting Type: Chassis Mount
Package: Box
Power - Max: 6VA
Primary Winding(s): Dual
REACH Status: REACH Unaffected
RoHS Status: ROHS3 Compliant
Secondary Winding(s): Single
Series: Two-4-Oneв„ў ->
Size / Dimension: 60.30mm L x 33.30mm W
Termination Style: Solder, Quick Connect
Type: Laminated Core
Voltage - Isolation: 2500Vrms
Voltage - Primary: 115V, 230V
Voltage - Secondary (Full Load): 24V