Фильтр DEA202450BT-1294C1-H Фильтр DEA202450BT-1294C1-H
DEA202450BT-1294C1-H
Радиокомпоненты и радиодетали
импортные радиодетали
устройства защиты
Технические характеристики
Фильтр DEA202450BT-1294C1-H
Технические характеристики:
Категория продукта: Формирование сигнала
Подкатегория: Filters
Продукт: Band Pass Filters
Торговая марка: TDK
Bandwidth: 72MHz
ECCN: EAR99
Filter Type: Band Pass
Frequency: 2.45GHz Center
Height (Max): 0.032"" (0.80mm)
HTSUS: 8548.90.0100
Insertion Loss: 1.35dB
Moisture Sensitivity Level (MSL): 1 (Unlimited)
Mounting Type: Surface Mount
Package: Tape & Reel (TR)Cut Tape (CT)Digi-ReelВ®
Package / Case: 0805 (2012 Metric)
RoHS Status: ROHS3 Compliant
Series: DEA ->
Size / Dimension: 0.079"" L x 0.053"" W (2.00mm x 1.35mm)