Трансформатор CL2-10R-12 Трансформатор CL2-10R-12
CL2-10R-12
Радиокомпоненты и радиодетали
импортные радиодетали
трансформаторы
Технические характеристики
Трансформатор CL2-10R-12
Полное название: CL2-10R-12.
Технические характеристики:
Center Tap: No
Current - Output (Max): 830mA
ECCN: EAR99
Height - Seated (Max): 34.90mm
HTSUS: 8504.31.4035
Moisture Sensitivity Level (MSL): Not Applicable
Mounting Type: Through Hole
Package: Box
Power - Max: 10VA
Primary Winding(s): Dual
REACH Status: REACH Unaffected
RoHS Status: ROHS3 Compliant
Secondary Winding(s): Single
Series: CL2 ->
Size / Dimension: 47.60mm L x 39.70mm W
Termination Style: PC Pin
Type: Laminated Core
Voltage - Isolation: 4000Vrms
Voltage - Primary: 115V, 230V
Voltage - Secondary (Full Load): 12V