Диод CDSOT23-T24CAN Диод CDSOT23-T24CAN
4.9 63
CDSOT23-T24CAN, Диод
диоды
Технические характеристики
Диод CDSOT23-T24CAN
Технические характеристики:
Maximum Operating Temperature : +150 °C
ESD protection : Yes
Number of Elements per Chip : 2
Length : 3мм
Maximum Clamping Voltage : 36V
Minimum Breakdown Voltage : 26.2V
Brand : Bourns
Maximum Peak Pulse Current : 8A
Package Type : SOT-23
Mounting Type : Поверхностный монтаж
Capacitance : 30pF
Minimum Operating Temperature : -40 °C
Width : 1.4мм
Test Current : 8A
Maximum Reverse Stand-off Voltage : 24V
Maximum Reverse Leakage Current : 100нА
Высота : 1.02мм
Pin Count : 3
Dimensions : 3 x 1.4 x 1.02mm
Direction Type : Двунаправленный
ESD Voltage : 30kV