Фильтр BLM18KG300TH1D Фильтр BLM18KG300TH1D
BLM18KG300TH1D
Радиокомпоненты и радиодетали
импортные радиодетали
устройства защиты
Фильтр BLM18KG300TH1D фотография 1.
Технические характеристики
Фильтр BLM18KG300TH1D
Технические характеристики:
Категория продукта: Ферритовые фильтры
Подкатегория: Ferrites
Серия: BLM
Тип продукта: Ferrite Beads
Торговая марка: Murata Electronics
Base Product Number: BLM18KG ->
Current Rating (Max): 5A
DC Resistance (DCR) (Max): 10mOhm
ECCN: EAR99
Filter Type: Power Line
Height (Max): 0.030"" (0.75mm)
HTSUS: 8548.90.0100
Impedance @ Frequency: 30 Ohms @ 100MHz
Moisture Sensitivity Level (MSL): 1 (Unlimited)
Mounting Type: Surface Mount
Number of Lines: 1
Operating Temperature: -55В°C ~ 125В°C
Package: Tape & Reel (TR)Cut Tape (CT)Digi-ReelВ®
Package / Case: 0603 (1608 Metric)
Ratings: AEC-Q200
RoHS Status: ROHS3 Compliant
Series: EMIFILВ®, BLM18 ->
Size / Dimension: 0.063"" L x 0.032"" W (1.60mm x 0.80mm)
Brand: Murata Electronics
Factory Pack Quantity: 4000
Manufacturer: Murata
Packaging: Cut Tape or Reel
Product Category: Ferrite Beads
Product Type: Ferrite Beads
Subcategory: Ferrites
Unit Weight: 0.000176 oz
Automotive: Yes
Case Size: 0603
ECCN (US): EAR99
EU RoHS: Compliant
Impedance (Ohm): 30
Maximum DC Current (A): 5
Maximum DC Resistance (Ohm): 0.01
Maximum Operating Temperature (°C): 125
Minimum Operating Temperature (°C): -55
Mounting: Surface Mount
Part Status: Active
PPAP: Unknown
Test Frequency (Hz): 100M
Tolerance: 25%
Type: Multi-Layer Power
Также на сайте zapadpribor.com представлены другие фильтры и похожие приборы.
Основные характеристики фильтра BLM18KG300TH1D : BLM18KG300TH1DПассивные компоненты/ Фильтры ЭМП / подавление ЭМП/ Ферритовые фильтры 0603 30ohms 5A DCR= 0.01ohms Auto Power