Фильтр BLM03PG220SN1D Фильтр BLM03PG220SN1D
BLM03PG220SN1D
Радиокомпоненты и радиодетали
импортные радиодетали
резонаторы, фильтры
Фильтр BLM03PG220SN1D фотография 1.
Технические характеристики
Фильтр BLM03PG220SN1D
Технические характеристики:
Base Product Number : BLM03PG ->
Current Rating (Max) : 900mA
DC Resistance (DCR) (Max) : 65mOhm
ECCN : EAR99
Filter Type : Power Line
Height (Max) : 0.013"" (0.33mm)
HTSUS : 8548.90.0100
Impedance @ Frequency : 22 Ohms @ 100MHz
Moisture Sensitivity Level (MSL) : 1 (Unlimited)
Mounting Type : Surface Mount
Number of Lines : 1
Operating Temperature : -55В°C ~ 125В°C
Package : Tape & Reel (TR)Cut Tape (CT)Digi-ReelВ®
Package / Case : 0201 (0603 Metric)
RoHS Status : ROHS3 Compliant
Series : EMIFILВ®, BLM03 ->
Size / Dimension : 0.024"" L x 0.012"" W (0.60mm x 0.30mm)
EU RoHS : Compliant
ECCN (US) : EAR99
Part Status : Active
HTS : 8504.50.80.00
Type : Multi-Layer
Test Frequency (Hz) : 100M
Impedance (Ohm) : 22
Maximum DC Current (A) : 0.9
Tolerance : 25%
Maximum DC Resistance (Ohm) : 0.065
Minimum Operating Temperature (°C) : -55
Maximum Operating Temperature (°C) : 125
Product Length (mm) : 0.63
Mounting : Surface Mount
Case Size : 0201
Packaging : Tape and Reel
Product Depth (mm) : 0.33
Product Height (mm) : 0.33
Brand : Murata Electronics
Factory Pack Quantity : 15000
Height : 0.3 mm
Impedance : 22 Ohms
Length : 0.6 mm
Manufacturer : Murata
Maximum DC Current : 900 mA
Maximum DC Resistance : 65 mOhms
Maximum Operating Temperature : + 125 C
Minimum Operating Temperature : - 55 C
Operating Temperature Range : - 55 C to + 125 C
Product : Ferrite Chip Beads
Product Category : Ferrite Beads
Product Type : Ferrite Beads
Subcategory : Ferrites
Termination Style : SMD/SMT
Test Frequency : 100 MHz
Unit Weight : 0.000011 oz
Width : 0.3 mm
На сайте zapadpribor.com можно найти и другие фильтры и множество похожих изделий.
Основные характеристики фильтра BLM03PG220SN1D : BLM03PG220SN1DFilters/ Ferrite Beads and Chips22 Ом при 100 МГц 1 ферритовый шарик линии питания 0201 (0603 метрическая система) 900 мА 65 мОм