Фильтр BK1608LL181-T Фильтр BK1608LL181-T
BK1608LL181-T
Радиокомпоненты и радиодетали
импортные радиодетали
резонаторы, фильтры
Технические характеристики
Фильтр BK1608LL181-T
Технические характеристики:
Current Rating (Max) : 250mA
DC Resistance (DCR) (Max) : 650mOhm
ECCN : EAR99
Height (Max) : 0.037"" (0.95mm)
HTSUS : 8548.90.0100
Impedance @ Frequency : 180 Ohms @ 100MHz
Moisture Sensitivity Level (MSL) : 1 (Unlimited)
Mounting Type : Surface Mount
Number of Lines : 1
Operating Temperature : -55В°C ~ 125В°C
Package : Tape & Reel (TR)Cut Tape (CT)Digi-ReelВ®
Package / Case : 0603 (1608 Metric)
RoHS Status : ROHS3 Compliant
Series : BK ->
Size / Dimension : 0.063"" L x 0.032"" W (1.60mm x 0.80mm)
Brand : Taiyo Yuden
Factory Pack Quantity : 4000
Height : 0.8 mm
Impedance : 180 Ohms
Length : 1.6 mm
Manufacturer : Taiyo Yuden
Maximum DC Current : 250 mA
Maximum DC Resistance : 650 mOhms
Maximum Operating Temperature : + 125 C
Minimum Operating Temperature : - 55 C
Operating Temperature Range : - 55 C to + 125 C
Packaging : Cut Tape or Reel
Product : Ferrite Chip Beads
Product Category : Ferrite Beads
Product Type : Ferrite Beads
Subcategory : Ferrites
Termination Style : SMD/SMT
Test Frequency : 100 MHz
Tolerance : 25 %
Type : Multilayer Chip Bead Inductor
Unit Weight : 0.000071 oz
Width : 0.8 mm
На сайте zapadpribor.com также представлены другие фильтры и похожие изделия.
Основные характеристики фильтра BK1608LL181-T : BK1608LL181-TFilters/ Ferrite Beads and Chips180 Ом при 100 МГц 1 ферритовый шарик 0603 (1608 метрическая система) 250 мА 650 мОм