Трансформатор A41-175-28 Трансформатор A41-175-28
A41-175-28
трансформаторы
Технические характеристики
Трансформатор A41-175-28
Полное название: A41-175-28.
Технические характеристики:
Center Tap: No
Current - Output (Max): Parallel 12.5A, Series 6.25A
ECCN: EAR99
Height - Seated (Max): 95.30mm
HTSUS: 8504.31.4065
Moisture Sensitivity Level (MSL): Not Applicable
Mounting Type: Chassis Mount
Package: Box
Power - Max: 175VA
Primary Winding(s): Dual
REACH Status: REACH Unaffected
RoHS Status: ROHS3 Compliant
Secondary Winding(s): Dual
Series: All-4-Oneв„ў ->
Size / Dimension: 79.40mm L x 79.70mm W
Termination Style: Solder, Quick Connect
Type: Laminated Core
Voltage - Isolation: 4000Vrms
Voltage - Primary: 115V, 230V
Voltage - Secondary (Full Load): Parallel 14V, Series 28V