Трансформатор 3FL12-200 Трансформатор 3FL12-200
3FL12-200
Радиокомпоненты и радиодетали
импортные радиодетали
трансформаторы
Технические характеристики
Трансформатор 3FL12-200
Полное название: 3FL12-200.
Технические характеристики:
California Prop 65: Warning Information
Center Tap: No
Current - Output (Max): Parallel 400mA, Series 200mA
ECCN: EAR99
Height - Seated (Max): 16.80mm
HTSUS: 8504.31.4035
Moisture Sensitivity Level (MSL): 1 (Unlimited)
Mounting Type: Through Hole
Package: Bulk
Power - Max: 2.5VA
Primary Winding(s): Dual
RoHS Status: RoHS Compliant
Secondary Winding(s): Dual
Series: 3FL ->
Size / Dimension: 47.60mm L x 39.60mm W
Termination Style: PC Pin
Type: Laminated Core
Voltage - Isolation: 1500Vrms
Voltage - Primary: 115V, 230V
Voltage - Secondary (Full Load): Parallel 6.3V, Series 12.6V