2743004112, FERRITE CORE, CYLINDRICAL, 110 OHM/100MHZ, 300MHZ
Радиокомпоненты и радиодетали
импортные радиодетали
СВЧ приборы, ферриты, магниты
Технические характеристики:
Длина: 7.6мм
Внешний Диаметр: 3.5мм
Максимальная Частота: 300МГц
Минимальная Частота: 25МГц
Внутренний Диаметр: 0.65мм
Импеданс при 100МГц: 110Ом
EU RoHS: Compliant
ECCN (US): EAR99
Part Status: Active
HTS: 8504.50.80.00
Type: Axial
Test Frequency (Hz): 100M
Impedance (Ohm): 110
Product Length (mm): 7.9
Mounting: Through Hole
Packaging: Tape and Reel
Product Diameter (mm): 3.75
ECCN: EAR99
Height (Max): 0.299"" (7.60mm)
HTSUS: 8548.90.0100
Moisture Sensitivity Level (MSL): 1 (Unlimited)
Mounting Type: Through Hole
Number of Lines: 1
Operating Temperature: -55В°C ~ 125В°C
Package: Tape & Reel (TR)Cut Tape (CT)
Package / Case: Axial
REACH Status: REACH Unaffected
RoHS Status: ROHS3 Compliant
Size / Dimension: 0.138"" Dia (3.50mm)