Ферритовий сердечник 2512065007Y3 Ферритовий сердечник 2512065007Y3
2512065007Y3, Ferrite Beads Multi-Layer 50Ohm 25% 100MHz 3A 0.03Ohm DCR 1206 T/R
Радиокомпоненты и радиодетали
импортные радиодетали
СВЧ приборы, ферриты, магниты
Ферритовий сердечник 2512065007Y3 фотография.
Технические характеристики
Технические характеристики:
EU RoHS: Compliant
ECCN (US): EAR99
Part Status: Active
HTS: 8504.50.80.00
Type: Multi-Layer
Test Frequency (Hz): 100M
Impedance (Ohm): 50
Maximum DC Current (A): 3
Tolerance: 25%
Maximum DC Resistance (Ohm): 0.03
Minimum Operating Temperature (°C): -55
Maximum Operating Temperature (°C): 125
Product Length (mm): 3.4
Mounting: Surface Mount
Case Size: 1206
Packaging: Tape and Reel
Product Depth (mm): 1.8
Product Height (mm): 1.3
Current Rating (Max): 3A
DC Resistance (DCR) (Max): 30mOhm
ECCN: EAR99
Filter Type: Signal Line
Height (Max): 0.051"" (1.30mm)
HTSUS: 8548.90.0100
Moisture Sensitivity Level (MSL): 1 (Unlimited)
Mounting Type: Surface Mount
Number of Lines: 1
Operating Temperature: -55В°C ~ 125В°C
Package: Tape & Reel (TR)Cut Tape (CT)Digi-ReelВ®
Package / Case: 1206 (3216 Metric)
REACH Status: REACH Unaffected
RoHS Status: ROHS3 Compliant
Size / Dimension: 0.126"" L x 0.063"" W (3.20mm x 1.60mm)
На сайте zapadpribor.com можно найти и другие ферритовьи сердечники и множество похожих изделий.
Основные характеристики ферритовьего сердечника 2512065007Y3 : 2512065007Y3, Ferrite Beads Multi-Layer 50Ohm 25% 100MHz 3A 0.03Ohm DCR 1206 T/RPassives > Magnetics > Ferrite Beads1 сигнальная линия Ферритовый шарик 1206 (3216 метрических единиц) 3A 30 мОм