Трансформатор 241-8-120L Трансформатор 241-8-120L
241-8-120L
Радиокомпоненты и радиодетали
импортные радиодетали
трансформаторы
Технические характеристики
Трансформатор 241-8-120L
Полное название: 241-8-120L.
Технические характеристики:
Center Tap: Yes
Current - Output (Max): 850mA
ECCN: EAR99
Height - Seated (Max): 67.70mm
HTSUS: 8504.31.4065
Moisture Sensitivity Level (MSL): Not Applicable
Mounting Type: Chassis Mount
Package: Bulk
Power - Max: 100VA
Primary Winding(s): Single
REACH Status: REACH Unaffected
RoHS Status: ROHS3 Compliant
Secondary Winding(s): Single
Series: Two-4-Oneв„ў ->
Size / Dimension: 102.40mm L x 58.50mm W
Termination Style: Wire Leads
Type: Laminated Core
Voltage - Isolation: 2500Vrms
Voltage - Primary: 115V
Voltage - Secondary (Full Load): 120V