Трансформатор 1182V40P Трансформатор 1182V40P
1182V40P
трансформаторы
Технические характеристики
Трансформатор 1182V40P
Полное название: 1182V40P.
Технические характеристики:
Center Tap: Yes
Current - Output (Max): Parallel 37.5A, Series 18.8A
ECCN: EAR99
HTSUS: 8504.32.0000
Moisture Sensitivity Level (MSL): Not Applicable
Mounting Type: Chassis Mount
Package: Bulk
Power - Max: 1500VA
Voltage - Isolation: 4000Vrms
Voltage - Primary: 117V
Voltage - Secondary (Full Load): Parallel 40V, Series 80V