Трансформатор 1182T60P Трансформатор 1182T60P
1182T60P
Радиокомпоненты и радиодетали
импортные радиодетали
трансформаторы
Технические характеристики
Трансформатор 1182T60P
Полное название: 1182T60P.
Технические характеристики:
Center Tap: No
Current - Output (Max): Parallel 25A, Series 12.5A
ECCN: EAR99
Height - Seated (Max): 82.55mm
HTSUS: 8504.31.4065
Moisture Sensitivity Level (MSL): Not Applicable
Mounting Type: Chassis Mount
Package: Box
Power - Max: 1500VA
Primary Winding(s): Dual
REACH Status: REACH Unaffected
RoHS Status: ROHS3 Compliant
Secondary Winding(s): Dual
Series: 1182 ->
Size / Dimension: 187.96mm Dia
Termination Style: Wire Leads
Type: Toroidal
Voltage - Isolation: 4000Vrms
Voltage - Primary: 117V
Voltage - Secondary (Full Load): Parallel 60V, Series 120V