Трансформатор 1182M240 Трансформатор 1182M240
1182M240
трансформаторы
Технические характеристики
Трансформатор 1182M240
Полное название: 1182M240.
Технические характеристики:
Center Tap: No
Current - Output (Max): 2.6A
ECCN: EAR99
Height - Seated (Max): 60.45mm
Package: Box
Power - Max: 625VA
RoHS Status: ROHS3 Compliant
Secondary Winding(s): Single
Series: 1182 ->
Size / Dimension: 152.40mm Dia
Voltage - Isolation: 4000Vrms
Voltage - Primary: 117V
Voltage - Secondary (Full Load): 240V