Трансформатор 1182L117 Трансформатор 1182L117
1182L117
трансформаторы
Технические характеристики
Трансформатор 1182L117
Полное название: 1182L117.
Технические характеристики:
Center Tap: No
Current - Output (Max): Parallel 1.92A, Series 960mA
ECCN: EAR99
Height - Seated (Max): 47.75mm
Package: Box
Power - Max: 225VA
Series: 1182 ->
Size / Dimension: 114.30mm Dia
Voltage - Isolation: 4000Vrms
Voltage - Primary: 117V
Voltage - Secondary (Full Load): Parallel 117V, Series 234V