Трансформатор 1182J240 Трансформатор 1182J240
1182J240
трансформаторы
Технические характеристики
Трансформатор 1182J240
Полное название: 1182J240.
Технические характеристики:
Center Tap: No
Current - Output (Max): 940mA
ECCN: EAR99
Height - Seated (Max): 47.75mm
Package: Box
Power - Max: 225VA
RoHS Status: ROHS3 Compliant
Secondary Winding(s): Single
Series: 1182 ->
Size / Dimension: 114.30mm Dia
Voltage - Isolation: 4000Vrms
Voltage - Primary: 117V
Voltage - Secondary (Full Load): 240V