Транзистор XN0150900L Транзистор XN0150900L
XN0150900L
Радиокомпоненты и радиодетали
импортные радиодетали
транзисторы
Технические характеристики
Транзистор XN0150900L
Полное название: XN0150900L.
Технические характеристики:
Current - Collector (Ic) (Max) : 50mA
Current - Collector Cutoff (Max) : 100ВµA
DC Current Gain (hFE) (Min) @ Ic, Vce : 200 @ 2mA, 10V
ECCN : EAR99
Frequency - Transition : 250MHz
HTSUS : 8541.29.0095
Moisture Sensitivity Level (MSL) : 1 (Unlimited)
Mounting Type : Surface Mount
Operating Temperature : 150В°C (TJ)
Package : Tape & Reel (TR)Cut Tape (CT)Digi-ReelВ®
Package / Case : SC-74A, SOT-753
Power - Max : 200mW
RoHS Status : RoHS non-compliant
Supplier Device Package : Mini5-G1
Transistor Type : 2 NPN (Dual)
Vce Saturation (Max) @ Ib, Ic : 300mV @ 1mA, 10mA
Voltage - Collector Emitter Breakdown (Max) : 50V
Cайт zapadpribor.com предлагает вашему вниманию транзисторы , а также много подобного оборудования.
Основные характеристики транзистора XN0150900L : XN0150900LDiscrete Semiconductor Products/ Transistors - Bipolar (BJT) - ArraysБиполярный (BJT) транзисторный массив 2 NPN (двойной) 50 В 50 мА 250 МГц 200 мВт Поверхностный монтаж Mini5-G1