Микросхема XC7SH125GV Микросхема XC7SH125GV
XC7SH125GV,125
Радиокомпоненты и радиодетали
импортные радиодетали
микросхемы
Микросхема XC7SH125GV фотография.
Технические характеристики
Микросхема XC7SH125GV
Технические характеристики:
Base Product Number: XC7SH125 ->
Current - Output High, Low: 8mA, 8mA
ECCN: EAR99
HTSUS: 8542.39.0001
Logic Type: Buffer, Non-Inverting
Moisture Sensitivity Level (MSL): 1 (Unlimited)
Mounting Type: Surface Mount
Number of Bits per Element: 1
Number of Elements: 1
Operating Temperature: -40В°C ~ 125В°C (TA)
Output Type: 3-State
Package: Tape & Reel (TR)Cut Tape (CT)Digi-ReelВ®
Package / Case: SC-74A, SOT-753
REACH Status: REACH Unaffected
RoHS Status: ROHS3 Compliant
Series: 7SH ->
Supplier Device Package: SC-74A
Voltage - Supply: 2V ~ 5.5V