Трансформатор VPT48-10400 Трансформатор VPT48-10400
VPT48-10400
трансформаторы
Технические характеристики
Трансформатор VPT48-10400
Полное название: VPT48-10400.
Технические характеристики:
Center Tap: No
Current - Output (Max): Parallel 20.8A, Series 10.4A
ECCN: EAR99
Height - Seated (Max): 66.0mm
HTSUS: 8504.31.4065
Package: Box
Power - Max: 500VA
Size / Dimension: 140.00mm Dia x 60.00mm W
Voltage - Isolation: 4000Vrms
Voltage - Primary: 115V, 230V
Voltage - Secondary (Full Load): Parallel 24V, Series 48V