Трансформатор VPP24-830 Трансформатор VPP24-830
VPP24-830
трансформаторы
Технические характеристики
Трансформатор VPP24-830
Полное название: VPP24-830.
Технические характеристики:
Center Tap: No
Current - Output (Max): Parallel 1.66A, Series 830mA
ECCN: EAR99
Height - Seated (Max): 41.28mm
HTSUS: 8504.31.4035
Package: Box
Power - Max: 20VA
Series: PC Mount: World Seriesв„ў ->
Size / Dimension: 57.15mm L x 47.63mm W
Voltage - Isolation: 4000Vrms
Voltage - Primary: 115V, 230V
Voltage - Secondary (Full Load): Parallel 12V, Series 24V