Трансформатор VPP20-2800 Трансформатор VPP20-2800
VPP20-2800
трансформаторы
Технические характеристики
Трансформатор VPP20-2800
Полное название: VPP20-2800.
Технические характеристики:
Center Tap: No
Current - Output (Max): Parallel 5.6A, Series 2.8A
ECCN: EAR99
Height - Seated (Max): 46.02mm
HTSUS: 8504.31.4065
Package: Box
Power - Max: 56VA
Series: PC Mount: World Seriesв„ў ->
Size / Dimension: 76.20mm L x 63.50mm W
Voltage - Isolation: 4000Vrms
Voltage - Primary: 115V, 230V
Voltage - Secondary (Full Load): Parallel 10V, Series 20V