Трансформатор VPP10-3000 Трансформатор VPP10-3000
VPP10-3000
Радиокомпоненты и радиодетали
импортные радиодетали
трансформаторы
Технические характеристики
Трансформатор VPP10-3000
Полное название: VPP10-3000.
Технические характеристики:
Center Tap: No
Current - Output (Max): Parallel 6A, Series 3A
ECCN: EAR99
Height - Seated (Max): 39.67mm
HTSUS: 8504.31.4035
Moisture Sensitivity Level (MSL): Not Applicable
Mounting Type: Through Hole
Package: Box
Power - Max: 30VA
Primary Winding(s): Dual
REACH Status: REACH Unaffected
RoHS Status: ROHS3 Compliant
Secondary Winding(s): Dual
Series: PC Mount: World Seriesв„ў ->
Size / Dimension: 66.68mm L x 55.55mm W
Termination Style: PC Pin
Type: Laminated Core
Voltage - Isolation: 4000Vrms
Voltage - Primary: 115V, 230V
Voltage - Secondary (Full Load): Parallel 5V, Series 10V