Трансформатор VPM48-1040 Трансформатор VPM48-1040
VPM48-1040
трансформаторы
Технические характеристики
Трансформатор VPM48-1040
Полное название: VPM48-1040.
Технические характеристики:
Center Tap: No
Current - Output (Max): Parallel 2.08A, Series 1.04A
ECCN: EAR99
Height - Seated (Max): 38.00mm
HTSUS: 8504.31.4065
Moisture Sensitivity Level (MSL): Not Applicable
Mounting Type: Chassis Mount
Package: Box
Power - Max: 50VA
Primary Winding(s): Dual, Multiple Taps
REACH Status: REACH Unaffected
RoHS Status: ROHS3 Compliant
Secondary Winding(s): Dual
Series: Toroidal Medical, VPM ->
Size / Dimension: 92.00mm Dia
Termination Style: Wire Leads
Type: Toroidal
Voltage - Isolation: 4000Vrms
Voltage - Primary: 100V, 120V, 220V, 240V
Voltage - Secondary (Full Load): Parallel 24V, Series 48V