ТОЛ-35-III-IV-7 ТОЛ-35-III-IV-7
4.9 63
    Кількість вторинних обмоток - 3;
    Номінальна напруга - 35кВ;
    Найбільша робоча напруга - 40,5кВ;
    Номінальний вторинний струм - 5А;
    Номінальний первинний струм - 300А, 400А, 500А, 600А, 750А, 800А, 1000А, 1200А, 1500А, 2000А;
    Клас точності - 0,2S, 0,2, 0,5S, 0,5, 1, 3, 10, 5P, 10P.
Електровимірювальні прилади
вимірювальні трансформатори струму
ТОЛ-35-III-IV-7 фотографія трансформатора.
Ціна:
за запитом
Знайшли дешевше?
Повідомте. Наша ціна буде найкращою.
Гарантія:
12 місяців.
Умови доставки:
У всі регіони країни, міжнародна доставка.
print
Знайшли дешевше?
Гарантія:
12 місяців.
Умови доставки:
print
Технічні характеристики
    Номінальна напруга - 35кВ;
    Найбільша робоча напруга приладу трансформатор струму ТОЛ-35-III-IV-7 - 40,5кВ;
    Номінальний вторинний струм приладу трансформатор струму ТОЛ-35-III-IV-7 - 5А;
    - Вторинної обмотки для вимірювань - 0,2S, 0,2, 0,5S, 0,5, 1, 3, 10;
    - Вторинної обмотки для захисту - 5P, 10P;
     - cos φ=0,8 - вторинної обмотки для вимірювань - 20В·А, 30В·А;
     - cos φ=0,8 - вторинної обмотки для захисту - 15В·А, 20В·А, 30В·А;
    Трьохсекундний струм термічної стійкості:
     - При номінальному первинному струмі 300А - 80кА;
     - При номінальному первинному струмі 400А - 80кА;
     - При номінальному первинному струмі 500А - 80кА;
     - При номінальному первинному струмі 600А - 80кА;
     - При номінальному первинному струмі 750А - 80кА;
     - При номінальному первинному струмі 800А - 80кА;
     - При номінальному первинному струмі 1000А - 128кА;
     - При номінальному первинному струмі 1200А - 128кА;
     - При номінальному первинному струмі 1500А - 128кА;
     - При номінальному первинному струмі 2000А - 154кА;
     - При номінальному первинному струмі 300А - 10кА;
     - При номінальному первинному струмі 400А - 13кА;
     - При номінальному первинному струмі 500А - 17кА;
     - При номінальному первинному струмі 600А - 20кА;
     - При номінальному первинному струмі 750А - 25кА;
     - При номінальному первинному струмі 800А - 27кА;
     - При номінальному первинному струмі 1000А - 34кА;
     - При номінальному первинному струмі 1200А - 40ка;
     - При номінальному первинному струмі 1500А - 50кА;
     - При номінальному первинному струмі 2000А - 60кА;
Клас точності
Опір обмоток постійному струму
300А
№1
№2
0,09 Ом
0,10 Ом
400А
№1
№2
0,12 Ом
0,13 Ом
500А
0,15 Ом
0,16 Ом
600А
0,17 Ом
0,19 Ом
750А
0,22 Ом
0,24 Ом
800А
0,24 Ом
0,26 Ом
1000А
0,24 Ом
0,27 Ом
1200А
0,28 Ом
0,32 Ом
1500А
0,35 Ом
0,41 Ом
2000А
0,31 Ом
0,47 Ом
Коефіцієнт трансформації
Номінальна межева кратність
27
31
34
37
39
40
22
23
24
20
    Малюнок 1 Загальний вигляд приладу трансформатор струму ТОЛ-35-III-IV-7
    Габарити та маса приладу трансформатор струму ТОЛ-35-III-IV-7 приведені в таблиці 3;
    Таблиця 3 Габарити та маса приладу трансформатор струму ТОЛ-35-III-IV-7
Розміри
Маса
H1
H2
S
593мм
731мм
15мм
85кг
    - Робоче положення - вертикальне;
    - Внутрішня ізоляція лита, класу нагрівостійкості «В» та класу займистості FH (ПГ) 1;
    - Внутрішня ізоляція лита, класу нагрівостійкості «Y» та класу займистості FH (ПГ) 3;
    - Прилади розраховані на сумарну механічне навантаження від вітру зі швидкістю 40м/с, ожеледі з товщиною стінки льоду 20мм і від натягування проводів не більше 500Н (50кгс);
    Мінімально допустиме навантаження для обмоток приладу трансформатор струму ТОЛ-35-III-IV-7 класу точності 0,2S і 0,5S складає 1В·А;
    У паспорті на трансформатори струму з вторинними обмотками для обліку класів точності 0,2S і 0,5S вказуються виміряні струмові і кутові похибки при номінальному вторинному навантаженні 1В·А;