Микросхема TMS320LC545APBK-50 Микросхема TMS320LC545APBK-50
TMS320LC545APBK-50
микросхемы
Технические характеристики
Микросхема TMS320LC545APBK-50
Технические характеристики:
Base Product Number: TMS320 ->
Clock Rate: 50MHz
ECCN: 3A991A2
HTSUS: 8542.31.0001
Interface: BSP, Duplex Serial Port, Host Interface
Moisture Sensitivity Level (MSL): 1 (Unlimited)
Mounting Type: Surface Mount
Non-Volatile Memory: ROM (48kB)
On-Chip RAM: 6kB
Operating Temperature: -40В°C ~ 100В°C (TC)
Package: Tube
Package / Case: 128-LQFP
REACH Status: REACH Unaffected
RoHS Status: ROHS3 Compliant
Series: TMS320C54x ->
Supplier Device Package: 128-LQFP (14x14)
Type: Fixed Point
Voltage - Core: 3.30V
Voltage - I/O: 3.30V