Микросхема T85F324C3 Микросхема T85F324C3
T85F324C3
Радиокомпоненты и радиодетали
импортные радиодетали
микросхемы
Технические характеристики
Микросхема T85F324C3
Полное название: T85F324C3.
Технические характеристики:
ECCN: 3A991D
HTSUS: 8542.39.0001
Moisture Sensitivity Level (MSL): 3 (168 Hours)
Mounting Type: Surface Mount
Number of I/O: 130
Number of Logic Elements/Cells: 84096
Operating Temperature: 0В°C ~ 85В°C (TJ)
Package: Tray
Package / Case: 324-VFBGA
RoHS Status: ROHS3 Compliant
Supplier Device Package: 324-FBGA (12x12)
Total RAM Bits: 4152320
Video File: Efinix Development Tool Tutorial- DDR3 DRAM BlockE
Voltage - Supply: 1.15V ~ 1.25V