Диод SZ1SMB22AT3G Диод SZ1SMB22AT3G
4.9 63
SZ1SMB22AT3G
диоды
Технические характеристики
Диод SZ1SMB22AT3G
Полное название: SZ1SMB22AT3G.
Технические характеристики:
Applications : Automotive
Base Product Number : 1SMB ->
California Prop 65 : Warning Information
Capacitance @ Frequency : 730pF @ 1MHz
Current - Peak Pulse (10/1000Вµs) : 16.9A
ECCN : EAR99
HTSUS : 8541.10.0080
Moisture Sensitivity Level (MSL) : 1 (Unlimited)
Mounting Type : Surface Mount
Operating Temperature : -65В°C ~ 150В°C (TJ)
Package : Tape & Reel (TR)Cut Tape (CT)Digi-ReelВ®
Package / Case : DO-214AA, SMB
Power - Peak Pulse : 600W
Power Line Protection : No
RoHS Status : ROHS3 Compliant
Series : Automotive, AEC-Q101 ->
Supplier Device Package : SMB
Type : Zener
Unidirectional Channels : 1
Voltage - Breakdown (Min) : 24.4V
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp : 35.5V
Voltage - Reverse Standoff (Typ) : 22V
Cайт zapadpribor.com предлагает вашему вниманию разные диоды и целое множество похожих товаров .
Основные характеристики диода SZ1SMB22AT3G : SZ1SMB22AT3GCircuit Protection/ TVS - Diodes35.5V Clamp 16.9A Ipp Tvs Diode Surface Mount SMB