Микросхема SN74LVC125ANS Микросхема SN74LVC125ANS
SN74LVC125ANS
микросхемы
Технические характеристики
Микросхема SN74LVC125ANS
Технические характеристики:
Base Product Number: 74LVC125 ->
Current - Output High, Low: 24mA, 24mA
Number of Elements: 4
Operating Temperature: -40В°C ~ 125В°C (TA)
Output Type: 3-State
Package: Tube
Package / Case: 14-SOIC (0.209"", 5.30mm Width)
REACH Status: REACH Unaffected
Series: 74LVC ->
Supplier Device Package: 14-SOP
Voltage - Supply: 1.65V ~ 3.6V