Диод SMF6.5A-TP Диод SMF6.5A-TP
4.9 63
SMF6.5A-TP
диоды
Диод  SMF6.5A-TP  фотография.
Технические характеристики
Диод SMF6.5A-TP
Полное название: SMF6.5A-TP.
Технические характеристики:
Applications : General Purpose
Current - Peak Pulse (10/1000Вµs) : 17.9A
ECCN : EAR99
HTSUS : 8541.10.0080
Moisture Sensitivity Level (MSL) : 1 (Unlimited)
Mounting Type : Surface Mount
Operating Temperature : -65В°C ~ 175В°C (TA)
Package : Tape & Reel (TR)Cut Tape (CT)Digi-ReelВ®
Package / Case : SOD-123F
Power - Peak Pulse : 200W
Power Line Protection : No
REACH Status : REACH Unaffected
RoHS Status : ROHS3 Compliant
Supplier Device Package : SOD-123FL
Type : Zener
Unidirectional Channels : 1
Video File : Micro Commercial Components Corporate Video
Voltage - Breakdown (Min) : 7.22V
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp : 11.2V
Voltage - Reverse Standoff (Typ) : 6.5V
Также на сайте zapadpribor.com представлены другие диоды и похожие приборы.
Основные характеристики диода SMF6.5A-TP : SMF6.5A-TPCircuit Protection/ TVS - DiodesЗажим 11.2V 17.9A Ipp Tvs Диод для поверхностного монтажа SOD-123FL