Диод SMF48CA-TP Диод SMF48CA-TP
4.9 63
SMF48CA-TP
диоды
Диод  SMF48CA-TP  фотография.
Технические характеристики
Диод SMF48CA-TP
Полное название: SMF48CA-TP.
Технические характеристики:
Applications : General Purpose
Bidirectional Channels : 1
Current - Peak Pulse (10/1000Вµs) : 2.6A
ECCN : EAR99
HTSUS : 8541.10.0080
Moisture Sensitivity Level (MSL) : 1 (Unlimited)
Mounting Type : Surface Mount
Operating Temperature : -65В°C ~ 175В°C (TJ)
Package : Tape & Reel (TR)Cut Tape (CT)Digi-ReelВ®
Package / Case : SOD-123F
Power - Peak Pulse : 200W
Power Line Protection : No
RoHS Status : ROHS3 Compliant
Supplier Device Package : SOD-123FL
Type : Zener
Video File : Micro Commercial Components Corporate Video
Voltage - Breakdown (Min) : 53.3V
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp : 77.4V
Voltage - Reverse Standoff (Typ) : 48V
Также на сайте zapadpribor.com представлено другие диоды и похожее оборудование.
Основные характеристики диода SMF48CA-TP : SMF48CA-TPCircuit Protection/ TVS - Diodes77.4V Clamp 2.6A Ipp Tvs Диод для поверхностного монтажа SOD-123FL