Диод SMDA12CTR Диод SMDA12CTR
4.9 63
SMDA12CTR
Радиокомпоненты и радиодетали
импортные радиодетали
диоды
Диод  SMDA12CTR  фотография.
Технические характеристики
Диод SMDA12CTR
Полное название: SMDA12CTR.
Технические характеристики:
Applications : General Purpose
Bidirectional Channels : 4
Capacitance @ Frequency : 94pF @ 1MHz
ECCN : EAR99
HTSUS : 8541.10.0080
Moisture Sensitivity Level (MSL) : 1 (Unlimited)
Mounting Type : Surface Mount
Operating Temperature : -55В°C ~ 125В°C (TJ)
Package : Tape & Reel (TR)Cut Tape (CT)Digi-ReelВ®
Package / Case : 8-SOIC (0.154"", 3.90mm Width)
Power - Peak Pulse : 300W
Power Line Protection : No
REACH Status : REACH Unaffected
RoHS Status : ROHS3 Compliant
Supplier Device Package : 8-SO
Type : Zener
Voltage - Breakdown (Min) : 13.3V
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp : 19V
Voltage - Reverse Standoff (Typ) : 12V (Max)
Также на сайте zapadpribor.com представлено разные диоды и похожее оборудование.
Основные характеристики диода SMDA12CTR : SMDA12CTRCircuit Protection/ TVS - Diodes19V Clamp Ipp Tvs Diode Surface Mount 8-SO