Диод SMBJ110CD-M3/I Диод SMBJ110CD-M3/I
4.9 63
SMBJ110CD-M3/I
диоды
Технические характеристики
Диод SMBJ110CD-M3/I
Технические характеристики:
Applications : General Purpose
Base Product Number : SMBJ110 ->
Bidirectional Channels : 1
Current - Peak Pulse (10/1000Вµs) : 3.45A
ECCN : EAR99
HTSUS : 8541.10.0080
Moisture Sensitivity Level (MSL) : 1 (Unlimited)
Mounting Type : Surface Mount
Operating Temperature : -55В°C ~ 150В°C (TJ)
Package : Tape & Reel (TR)Cut Tape (CT)Digi-ReelВ®
Package / Case : DO-214AA, SMB
Power - Peak Pulse : 600W
Power Line Protection : No
RoHS Status : ROHS3 Compliant
Series : TransZorbВ® ->
Supplier Device Package : DO-214AA (SMBJ)
Type : Zener
Voltage - Breakdown (Min) : 124V
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp : 174V
Voltage - Reverse Standoff (Typ) : 110V
Также на сайте zapadpribor.com в наличии другие диоды и похожее приборы.
Основные характеристики диода SMBJ110CD-M3/I : SMBJ110CD-M3/ICircuit Protection/ TVS - DiodesЗажим 174V 3.45A Ipp Tvs Диод для поверхностного монтажа DO-214AA (SMBJ)