Диод SMA6J10CA-TR Диод SMA6J10CA-TR
4.9 63
SMA6J10CA-TR
диоды
Диод  SMA6J10CA-TR  фотография 1.
Технические характеристики
Диод SMA6J10CA-TR
Полное название: SMA6J10CA-TR.
Технические характеристики:
Package : Tape & Reel (TR)Cut Tape (CT)Digi-ReelВ®
Package / Case : DO-214AC, SMA
Power - Peak Pulse : 600W
Power Line Protection : No
REACH Status : REACH Unaffected
RoHS Status : ROHS3 Compliant
Series : SMA6J, TRANSILв„ў ->
Supplier Device Package : SMA (DO-214AC)
Type : Zener
Voltage - Breakdown (Min) : 11.1V
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp : 19.6V
Voltage - Reverse Standoff (Typ) : 10V