Конденсатор SFS44T30-5J384E-00DU Конденсатор SFS44T30-5J384E-00DU
SFS44T30-5J384E-00DU
Радиокомпоненты и радиодетали
импортные радиодетали
конденсаторы
Технические характеристики
Технические характеристики:
Capacitance: 5ВµF, 30ВµF
Circuit Type: Bussed
Dielectric Material: Polypropylene (PP) Film, Metallized
ECCN: EAR99
Height - Seated (Max): 3.960"" (100.58mm)
HTSUS: 8532.25.0070
Moisture Sensitivity Level (MSL): 1 (Unlimited)
Mounting Type: Chassis Mount, Requires Holder/Bracket
Number of Capacitors: 2
Package: Bulk
Package / Case: Radial, Can
RoHS Status: ROHS3 Compliant
Series: SF, Dual Motor Start ->
Size / Dimension: 2.120"" Dia (53.85mm)
Tolerance: В±5%
Voltage - Rated: 440V
Основные характеристики конденсатора SFS44T30-5J384E-00DU : SFS44T30-5J384E-00DUCapacitorsCapacitor Networks, Arrays5ВµF, 30ВµF Bussed Capacitor 2 Array 440V Radial, Can