Разъем PXPPVC05FBF03ACL010PVC Разъем PXPPVC05FBF03ACL010PVC
PXPPVC05FBF03AC010, Разъем M5, вилка, "мама", 60В, IP67, PIN 3, провода, 1м, 1А, прямой
Радиокомпоненты и радиодетали
импортные радиодетали
разъемы, адаптеры
Разъем PXPPVC05FBF03ACL010PVC фотография 1.
Технические характеристики
Разъем PXPPVC05FBF03ACL010PVC
Технические характеристики:
- Shielding: Неэкранированный;
- Minimum Operating Temperature***-25°C;
- Brand: Bulgin;
- Length: 1м;
- IP Rating: IP67;
- Maximum Operating Temperature***+80°C;
- Connector A Number of Contacts: 3;
- Conductor Material: Фосфористая бронза;
- Cable Shape: Single Core;
- Outer Sheath Material: ПВХ;
- Current Rating: 1 A;
- Серия: M5;
- Conductor Resistance***<10 mΩ;
- Voltage Rating: 60 V;
- Connector A Housing Gender: Гнездо;
- Sheath Material: Polyurethane PUR;
- Sheath Colour: Черный;
- Cross Sectional Area: mm²;
- Connector A: Straight M5;
- Connector B: Без концевого коннектора;
- 1st Connector Gender: Female Sockets;
- 1st Connector Mounting Type: Free Hanging (In-Line);
- 1st Connector Number of Positions: 3;
- 1st Connector Number of Positions Loaded: All;
- 1st Connector Orientation: A;
- 1st Connector Shell Size - Insert: M5;
- 1st Connector Type: Plug;
- 2nd Connector Type: Wire Leads;
- Assembly Configuration: Standard;
- Cable Material: Polyvinyl Chloride (PVC);
- Cable Type: Round;
- Color: Black;
- ECCN: EAR99;
- HTSUS: 8544.42.9090;
- Ingress Protection: IP67 - Dust Tight, Waterproof;
- Moisture Sensitivity Level (MSL)***Not Applicable;
- Package: Bulk;
- REACH Status: REACH Unaffected;
- RoHS Status: ROHS3 Compliant;
- Series: BuccaneerВ® M5 ->;
- Usage: Industrial Environments;
Также на сайте zapadpribor.com представлены другие разъемы и похожие приборы.
Основные характеристики разъема PXPPVC05FBF03ACL010PVC : PXPPVC05FBF03AC010, Разъем M5, вилка, "мама", 60В, IP67, PIN 3, провода, 1м, 1А, прямой. Разъeмы промышленные Разъeмы круглые Разъeмы M5Cable Assembly 3.28' (1.00m).