Разъем PLB4G420006 Разъем PLB4G420006
4.9 63
PLB4G420006
разъемы, адаптеры
Разъем PLB4G420006 фотография.
Технические характеристики
Разъем PLB4G420006
Технические характеристики:
Applications: Industrial, Medical, Testing Equipment & Measureme
Color: Gray, Yellow
Connector Type: Receptacle, Female Sockets
Contact Finish - Mating: Gold
Contact Finish Thickness - Mating: 20.0Вµin (0.51Вµm)
Contact Material: Copper Alloy
Current Rating (Amps)***6A
Mounting Type: Panel Mount
Number of Positions: 6
Operating Temperature***-50В°C ~ 150В°C
Orientation: 0В°