Трансформатор PL56-24-130B Трансформатор PL56-24-130B
PL56-24-130B
трансформаторы
Трансформатор PL56-24-130B фотография 1.
Технические характеристики
Трансформатор PL56-24-130B
Полное название: PL56-24-130B.
Технические характеристики:
Center Tap: No
Current - Output (Max): Parallel 4.66A, Series 2.33A
ECCN: EAR99
Height - Seated (Max): 48.50mm
Mounting Type: Through Hole
Package: Bulk
Power - Max: 56VA
Secondary Winding(s): Dual
Series: PL56-xx-130B ->
Size / Dimension: 76.20mm L x 64.00mm W
Voltage - Isolation: 3500Vrms
Voltage - Primary: 115V, 230V
Voltage - Secondary (Full Load): Parallel 12V, Series 24V