Излучатель PKM22EPPH4001-B0 Излучатель PKM22EPPH4001-B0
PKM22EPPH4001-B0
Радиокомпоненты и радиодетали
импортные радиодетали
акустика
Технические характеристики
Излучатель PKM22EPPH4001-B0
Технические характеристики:
Frequency: 4kHz
Height - Seated (Max): 0.343"" (8.70mm)
HTSUS: 8531.80.9041
Input Type: Zero-Peak Signal
Moisture Sensitivity Level (MSL): 1 (Unlimited)
Mounting Type: Through Hole
Operating Mode: Ringer
Operating Temperature: -20В°C ~ 70В°C
Package: Bulk
Port Location: Top
RoHS Status: ROHS3 Compliant
Series: PK ->
Size / Dimension: 0.866"" Dia (22.00mm)
Sound Pressure Level (SPL): 75dB @ 1.5V, 10cm
Technology: Piezo
Termination: PC Pins
Voltage - Rated: 1.5V
Voltage Range: 30V (Max)
Brand: Murata
Страна происхождения: TH
Diameter: 22 mm
Factory Pack Quantity: 900
Height: 8.7 mm
Height - In: 0.276 in
Height - Mm: 7 mm
Manufacturer: Murata
Packaging: Tray
Product: Speakers
Product Category: Audio Indicators & Alerts
Product Type: Audio Indicators & Alerts
Sound Pressure Level: 75 dBA
Subcategory: Audio Devices
Termination Style: Solder Pin
Tone: Ringer
Tradename: PIEZORINGER
Type: Piezoelectric
Unit Weight: 0.098767 oz
Voltage Rating: 1.5 V
Вес, г: 3
Также на сайте zapadpribor.com представлены другие излучатели и похожие изделия.
Основные характеристики излучателя PKM22EPPH4001-B0 : PKM22EPPH4001-B0Звукоизлучателикол-во в упаковке: 900Преобразователь зуммеров, пьезоэлектрический датчик с внешним управлением 1,5 В, 4 кГц, 75 дБ при 1,5 В, выводы ПК со сквозным отверстием 10 см