Трансформатор MPI-900-230 Трансформатор MPI-900-230
MPI-900-230
трансформаторы
Технические характеристики
Трансформатор MPI-900-230
Полное название: MPI-900-230.
Технические характеристики:
Center Tap: No
Current - Output (Max): Parallel 7.8A, Series 3.9A
ECCN: EAR99
Height - Seated (Max): 117.80mm
HTSUS: 8504.31.4065
Moisture Sensitivity Level (MSL): Not Applicable
Mounting Type: Chassis Mount
Package: Bulk
Power - Max: 900VA
Primary Winding(s): Dual, Multiple Taps
REACH Status: REACH Unaffected
RoHS Status: ROHS3 Compliant
Secondary Winding(s): Dual
Series: MPI ->
Size / Dimension: 133.30mm L x 139.70mm W
Termination Style: Terminal Block
Type: Laminated Core
Voltage - Isolation: 4000Vrms
Voltage - Primary: 100V, 115V, 200V, 215V, 230V
Voltage - Secondary (Full Load): Parallel 115V, Series 230V