Трансформатор MPI-300-36 Трансформатор MPI-300-36
MPI-300-36
трансформаторы
Технические характеристики
Трансформатор MPI-300-36
Полное название: MPI-300-36.
Технические характеристики:
Center Tap: No
Current - Output (Max): Parallel 16.7A, Series 8.3A
ECCN: EAR99
Height - Seated (Max): 98.20mm
HTSUS: 8504.31.4065
Moisture Sensitivity Level (MSL): Not Applicable
Mounting Type: Chassis Mount
Package: Bulk
Power - Max: 300VA
Primary Winding(s): Dual, Multiple Taps
REACH Status: REACH Unaffected
RoHS Status: ROHS3 Compliant
Secondary Winding(s): Dual
Series: MPI ->
Size / Dimension: 104.80mm L x 113.10mm W
Termination Style: Terminal Block
Type: Laminated Core
Voltage - Isolation: 4000Vrms
Voltage - Primary: 100V, 115V, 200V, 215V, 230V
Voltage - Secondary (Full Load): Parallel 18V, Series 36V