Фильтр MMZ2012Y300BT000 Фильтр MMZ2012Y300BT000
MMZ2012Y300BT000
Радиокомпоненты и радиодетали
импортные радиодетали
резонаторы, фильтры
Фильтр MMZ2012Y300BT000 фотография 1.
Технические характеристики
Фильтр MMZ2012Y300BT000
Технические характеристики:
Current Rating (Max) : 1.5A
DC Resistance (DCR) (Max) : 50mOhm
ECCN : EAR99
Filter Type : Signal Line
Height (Max) : 0.041"" (1.05mm)
HTSUS : 8548.90.0100
Impedance @ Frequency : 30 Ohms @ 100MHz
Moisture Sensitivity Level (MSL) : 1 (Unlimited)
Mounting Type : Surface Mount
Number of Lines : 1
Operating Temperature : -55В°C ~ 125В°C
Package : Tape & Reel (TR)Cut Tape (CT)Digi-ReelВ®
Package / Case : 0805 (2012 Metric)
REACH Status : REACH Unaffected
RoHS Status : ROHS3 Compliant
Series : MMZ ->
Size / Dimension : 0.079"" L x 0.049"" W (2.00mm x 1.25mm)
EU RoHS : Compliant
ECCN (US) : EAR99
Part Status : Active
HTS : 8504.50.80.00
Mounting : Surface Mount
Type : Multi-Layer
Test Frequency (Hz) : 100M
Impedance (Ohm) : 30
Maximum DC Current (A) : 1.5
Tolerance : 25%
Maximum DC Resistance (Ohm) : 0.05
Minimum Operating Temperature (°C) : -55
Maximum Operating Temperature (°C) : 125
Product Length (mm) : 2.2
Case Size : 0805
Packaging : Tape and Reel
Product Depth (mm) : 1.45
Product Height (mm) : 1.05
Также на сайте zapadpribor.com в наличии другие фильтры и похожее приборы.
Основные характеристики фильтра MMZ2012Y300BT000 : MMZ2012Y300BT000FiltersFerrite Beads and Chips30 Ом при 100 МГц, 1 сигнальная линия, ферритовая бусина 0805 (2012 метрическая система), 1,5 А, 50 мОм