Транзистор MAPR-000912-500S00 Транзистор MAPR-000912-500S00
MAPR-000912-500S00
Радиокомпоненты и радиодетали
импортные радиодетали
транзисторы
Технические характеристики
Транзистор MAPR-000912-500S00
Технические характеристики:
Current - Collector (Ic) (Max) : 52.5A
ECCN : EAR99
Gain : 9.44dB ~ 9.77dB
HTSUS : 8541.29.0095
Moisture Sensitivity Level (MSL) : 1 (Unlimited)
Mounting Type : Chassis Mount
Operating Temperature : 200В°C (TJ)
Package : Tray
Power - Max : 500W
RoHS Status : ROHS3 Compliant
Transistor Type : NPN
Voltage - Collector Emitter Breakdown (Max) : 80V
Также на сайте zapadpribor.com представлено другие транзисторы и похожее оборудование.
Основные характеристики транзистора MAPR-000912-500S00 : MAPR-000912-500S00Discrete Semiconductor Products/ Transistors - Bipolar (BJT) - RFRF Transistor NPN 80V 52.5A 500W Chassis Mount