Трансформатор LT120-50-12 Трансформатор LT120-50-12
LT120-50-12
Радиокомпоненты и радиодетали
импортные радиодетали
трансформаторы
Технические характеристики
Трансформатор LT120-50-12
Полное название: LT120-50-12.
Технические характеристики:
Center Tap: No
ECCN: EAR99
Height - Seated (Max): 55.30mm
HTSUS: 8504.31.4065
Moisture Sensitivity Level (MSL): 1 (Unlimited)
Mounting Type: Chassis Mount
Package: Box
Power - Max: 50VA
Primary Winding(s): Single
RoHS Status: ROHS3 Compliant
Secondary Winding(s): Single
Series: LT ->
Size / Dimension: 78.7mm L x 66mm W
Termination Style: Wire Leads
Type: Laminated Core
Voltage - Primary: 120V
Voltage - Secondary (Full Load): 12V