Трансформатор LP-24-2000 Трансформатор LP-24-2000
LP-24-2000
Радиокомпоненты и радиодетали
импортные радиодетали
трансформаторы
Технические характеристики
Трансформатор LP-24-2000
Полное название: LP-24-2000.
Технические характеристики:
Center Tap: No
Current - Output (Max): Parallel 4A, Series 2A
ECCN: EAR99
Height - Seated (Max): 34.90mm
HTSUS: 8504.31.4035
Moisture Sensitivity Level (MSL): Not Applicable
Mounting Type: Through Hole
Package: Bulk
Power - Max: 48VA
Primary Winding(s): Dual
REACH Status: REACH Unaffected
RoHS Status: ROHS3 Compliant
Secondary Winding(s): Dual
Series: LP ->
Size / Dimension: 79.20mm L x 63.50mm W
Termination Style: PC Pin
Type: Semi-Toroidal
Voltage - Isolation: 1500Vrms
Voltage - Primary: 115V, 230V
Voltage - Secondary (Full Load): Parallel 12V, Series 24V